3 סיבות בגללן נזדקק לשירות פורץ כספות

פורץ כספות

3 סיבות בגללן נזדקק לשירות פורץ כספות

אם יש בבעלותכם כספת, המאמר הבא יכול להיות רלוונטי עבורכם. כספת איכותית היא אינה מוצר זול וככל שהיא איכותית יותר, עולה יותר וכמובן מבטיחה הגנה ברמה גבוהה. לעתים כמו כל מוצר העובד במשך תקופה, גם כספת יכולה לעשות בעיות ולהפסיק  לתפקד. אין זה אומר שהכספת התקלקלה ואתם זקוקים לחדשה, זה סך הכל אומר שצריך להבין מהי הבעיה ולפתור אותה. את הבעיה כמובן שאינכם יכולים לאבחן לבד כי אין ברשותכם את הידע הדרוש על מנת לתקן כספת ולכן הדבר שהכי חשוב להבין ולזכור הוא, לא לנסות לתקן את בעיית הכספת בעצמכם כיוון שאתם עלולים לגרום לה נזק הרבה יותר גדול. בדיוק בשביל זה קיים שרות פריצת כספות מקצועי שיגיע ויפתור את הבעיה. אז למרות שזוהי סיטואציה לא נעימה ויכול להיות שחלק מהיום שלכם תלוי בכספת, הסבלנות תשתלם לכם בוודאות.

הכספת עושה בעיות?

יכולות להיות סיבות שונות שבגללן נצטרך לקרוא לפורץ כספות במהירות האפשרית.

  • הכספת אינה נפתחת
    הכספת אינה נפתחת לא משנה מה אתם מנסים לעשות, הקוד שאתם מקלידים הוא נכון אך משהו הפסיק לעבוד. יכול להיות שבכלל שכחתם את הצירוף של הקוד הסודי או אבד לכם המפתח לכספת ואין לכם ספייר. במקרה כזה תצטרכו להזמין פורץ כספות מקצועי.
  • הכספת אינה נסגרת
    הכספת אינה ננעלת עם הקוד הסודי או בעזרת המפתח ואתם חייבים לעזוב את הבית וחוששים להשאיר את הכספת פתוחה. התקשרו לפורץ כספות שיגיע במהירות האפשרית ויפתור לכם את הבעיה על מנת שתוכלו להמשיך את יום העבודה שלכם ללא הפרעות.
  • הכספת נפרצה
    אם הכספת שלכם נפרצה כנראה שהפורץ גרם לה נזק ופורץ כספות מקצועי יצטרך לתקן את הכספת ולנסות ולשחזר את המנגנון בכדי שיחזור לתפקד. תיקון הכספת יכול להיעשות על ידי פורץ כספות מומחה בלבד.

תפקידו של פורץ הכספות

הסיבה שבגללה אתם חייבים להזמין פורץ כספות מקצועי במקרים כאלו היא שרק בעל מקצוע מומחה, באמת מורשה לבצע את הפריצות והתיקונים הללו. פורץ כספות מקצועי יכיר את כל סוגי הכספות והמנגנונים השונים וסביר להניח שידע לאבחן מיד את הבעיה של הכספת ובאיזה שיטה יצטרך לפרוץ או לתקן אותה בלי לגרום לה לנזק נוסף. פורץ כספות מקצועי יהיה בעל תעודת הסמכה שמאמתת את היכולת שלו להתעסק עם סוגי  הכספות השונות בניגוד למישהו שאין ברשותו את הניסיון וההסמכה הנכונה. פורץ כספות הוא אינו מנעולן! אלו שני תפקידים שונים והזמנת בעל מקצוע שאינו מתאים עלולה לגרום לכספת שלכם נזק נוסף וכתוצאה מכך לייקר את כל הסיפור. אם במקרה נקלעתם לאחת הסיטואציות הלא נעימות האלו, עצרו וחשבו לפני שאתם עושים צעד נוסף, הזמינו פורץ כספות מקצועי שיגיע במהירות האפשרית ויפרוץ או יתקן את הכספת שלכם בזמן הקצר ביותר. זכרו, אין כזה דבר כספת שאינה ניתנת לפריצה, רק בעל מקצוע שאינו מיומן מספיק.

שתפו


שינוי גודל גופנים
ניגודיות
?